Start / Imprezy / Gminny Dzień Kobiet

Sierpień 2018 Wrzesień 2018 Październik 2018

Gminny Dzień Kobiet

Każdego roku ponad trzysta pań, mieszkanek naszej gminy przybywa na imprezę z okazji Dnia Kobiet. W niezobowiązującej atmosferze, przy kawie, ciastku  i dobrej rozrywce. Babskie spotkanie w miłym towarzystwie.

/pPanie obchodziły już swoje święto przy dźwiękach muzyki okresu międzywojnia i w atmosferze kabaretu z tamtych lat; mogły wysłuchać przebojów z grającej szafy; poznać małą cząstkę kultury żydowskiej; przypomnieć sobie czasy PRL-u i słynne prezenty z rajstop i innych deficytowych towarów. Innymi słowy, humor i zabawa konwencjami.Panie obchodziły już swoje święto przy dźwiękach muzyki okresu międzywojnia i w atmosferze kabaretu z tamtych lat; mogły wysłuchać przebojów z grającej szafy; poznać małą cząstkę kultury żydowskiej; przypomnieć sobie czasy PRL-u i słynne prezenty z rajstop i innych deficytowych towarów. Innymi słowy, humor i zabawa konwencjami.